Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystajc z forum wyraasz zgod na uywanie cookies. Wicej informacji w regulaminie.
StacjePogody.waw.pl

Autor Wątek: [Kupię] Stacja bazowa TFA Primus / WS 2800  (Przeczytany 2015 razy)

Offline Skomand

  • Cirrus
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Otrzymał podziękowań: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Typ stacji: TFA PRIMUS, miałem WS3500
[Kupię] Stacja bazowa TFA Primus / WS 2800
« dnia: 05 Sierpnia, 2014, 19:54:02 »
Witam, padła mi stacja bazowa od TFA Primus, wyświetla wszystkie możliwe elementy. Może ktoś ma na sprzedaż i padły mu czujniki albo wie gdzie można zamówić. Napisałem w temacie ze również kupiłbym od WS2800 bo chyba czujniki będą kompatybilne.
Szczerze mówiąc to prawdopodobnie sam ją uszkodziłem bo miałem słabe baterie, zmieniałem w półmroku i pewnie włożyłem odwrotnie, spojrzałem na wyświetlacz nie zadziałał to wyjąłem i ponownie włożyłem ale pewnie już prawidłowo bo od razu zaczął wyświetlać wszystko co możliwe. Czujniki nie sprawiały, żadnych problemów nawet od stycznia 2011 działają na oryginalnych akumulatorach.
« Ostatnia zmiana: 05 Sierpnia, 2014, 19:57:48 wysłana przez Skomand »

Forum Użytkowników Stacji Pogodowych

[Kupię] Stacja bazowa TFA Primus / WS 2800
« dnia: 05 Sierpnia, 2014, 19:54:02 »

Offline Epwaspotter

  • Nimbostratus
  • ****
  • Wiadomości: 259
  • Otrzymał podziękowań: 9
  • Typ stacji: TFA Primus / Technoline ws2800 / Hama EWS 800 / TFA Spectro / i jakieś z biedronki
Odp: [Kupię] Stacja bazowa TFA Primus / WS 2800
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Sierpnia, 2014, 07:37:30 »
za 450zł mogę odsprzedać centralkę tfa primus  (stan bdb - jedynie trochę kurzu - normalne użytkowanie)

p.s. gratis baterie i wysyłka