Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystajc z forum wyraasz zgod na uywanie cookies. Wicej informacji w regulaminie.
StacjePogody.waw.pl

Autor Wątek: Stacja pogody - czytelny wyświetlacz (grube, dość duże cyfry).  (Przeczytany 16841 razy)

Offline tagal

  • Cirrus
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Otrzymał podziękowań: 0
Odp: Stacja pogody - czytelny wyświetlacz (grube, dość duże cyfry).
« Odpowiedź #15 dnia: 19 Sierpnia, 2009, 03:11:52 »
Dziękuję Wszystkim za zaangażowanie w temacie - kupiłem Hama EWS750 w MediaMarkt (po cenie dla pracowników) i po 4-dniowym użytkowaniu jestem bardzo zadowolony z zakupu. Swój komentarz do tej stacji zamieściłem w opiniach.
Pozdrawiam.

Forum Użytkowników Stacji Pogodowych

Odp: Stacja pogody - czytelny wyświetlacz (grube, dość duże cyfry).
« Odpowiedź #15 dnia: 19 Sierpnia, 2009, 03:11:52 »

Offline tagal

  • Cirrus
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Otrzymał podziękowań: 0
Odp: Stacja pogody - czytelny wyświetlacz (grube, dość duże cyfry).
« Odpowiedź #16 dnia: 29 Sierpnia, 2010, 02:58:07 »
Po rocznym okresie użytkowania EWS750 jestem w dalszym ciągu zadowolony z zakupu. Bardzo dobrze przewiduje pogodę, największa różnica w ciśnieniu (porównuję ze stacją na Lublinku) wynosiła 2hPa (był to sporadyczny przypadek - normalnie jest +/- 1hPa), pomiar temperatury +/- 1C względem termometru legalizowanego w Urzędzie Miar i Wag. Nie traci połączenia z czujnikiem pomimo otoczenia sprzętem elektronicznym (tel.komórkowe też leżą blisko bazy). Baterie w czujniku i bazie nie były jeszcze wymieniane. Największa - "odnotowana" w pomieszczeniu - wilgotność podczas ulewnych deszczy wynosiła 75% (czujnik nie posiada pomiaru zewnętrznego). Czytelny, kontrastowy wyświetlacz - z odległości ok.3m można bezproblemowo odczytać parametry. Oby tak dalej.
Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: 29 Sierpnia, 2010, 03:04:11 wysłana przez tagal »