Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystajc z forum wyraasz zgod na uywanie cookies. Wicej informacji w regulaminie.
StacjePogody.waw.pl

Autor Wątek: Dodatkowy czujnik do Auriol Z29536 badz zamiennik  (Przeczytany 8309 razy)

Offline garf78

  • Cirrus
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Otrzymał podziękowań: 0
  • Typ stacji: Auriol Z29536
Dodatkowy czujnik do Auriol Z29536 badz zamiennik
« dnia: 16 Stycznia, 2012, 17:18:51 »
Witam
Sluchjacie mam problem padl mi czujnik zew do w/w stacji i nic juz z niego nie bedzie. Szukam nowego, uzywki lub zamiennika, ale za zadne skarby nie moge nic znalesc. Wiem, ze to jest blizniacza stacja z Conrad KW9007, ale nie wiem czy ten czujnik z tej stacji bedzie kompatybilny. Kupilem juz 2 na chybil trafil i same czujnik dzialaja, ale stacja ich niestety nie widzi. MOze ktos wie gdzie mozna dostac czujnik do tego auriola Z29536. Dzieki

Forum Użytkowników Stacji Pogodowych

Dodatkowy czujnik do Auriol Z29536 badz zamiennik
« dnia: 16 Stycznia, 2012, 17:18:51 »

Offline wiatromen

  • Cumulonimbus
  • *****
  • Wiadomości: 800
  • Otrzymał podziękowań: 33
  • Płeć: Mężczyzna
    • Aktualne warunki pogodowe ok. Gołdapi
  • Typ stacji: WH 1080 ( Viking ART 02041 ), WS9162 IT, "no name -- market" Bioterm 174320
Odp: Dodatkowy czujnik do Auriol Z29536 badz zamiennik
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Stycznia, 2012, 21:56:48 »
Witam
 MOze ktos wie gdzie mozna dostac czujnik do tego auriola Z29536. Dzieki

A ten czujnik ma jakiś kod, napis, na obudowie lub wew, a co z nim się stało rozbity, "przypalił się "

Offline garf78

  • Cirrus
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Otrzymał podziękowań: 0
  • Typ stacji: Auriol Z29536
Odp: Dodatkowy czujnik do Auriol Z29536 badz zamiennik
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Stycznia, 2012, 23:18:49 »
A ten czujnik ma jakiś kod, napis, na obudowie lub wew, a co z nim się stało rozbity, "przypalił się "

Oznaczenie na czujniku Auriol IAN 55982. Posiadalem 2 czujniki jeden fiksowal od samego poczatku jak dostawal wilgoci dostawal zwarcie, po kazdej naprawie pare dni i padal (dalej lezy w szafce bo nie mialem juz cierpliwosci :) ). Drugi udalo mi sie dostac przypadkiem jako uzywke z aukcji. Rok byl spokoj, niestety pare dni temu czujnik spotkal sie z gruntem i nic z niego juz nie bedzie i teraz sie mecze w poszukiwaniu czujnika do tej stacji.

Offline Serenator

  • Cumulonimbus
  • *****
  • Wiadomości: 997
  • Otrzymał podziękowań: 50
  • Płeć: Mężczyzna
  • [VIP]
  • Typ stacji: GT-WS-03
Odp: Dodatkowy czujnik do Auriol Z29536 badz zamiennik
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Stycznia, 2012, 07:49:16 »
Jeśli AURIOL, to stacja była kupiona w Lidlu. Zobacz w instrukcji obsługi, na ostatniej stronie powinien być podany adres serwisu. Można zadzwonić lub wysłać maila z zapytaniem o nowy czujnik. Nie powinno być z tym kłopotu.

Offline garf78

  • Cirrus
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Otrzymał podziękowań: 0
  • Typ stacji: Auriol Z29536
Odp: Dodatkowy czujnik do Auriol Z29536 badz zamiennik
« Odpowiedź #4 dnia: 31 Stycznia, 2012, 10:29:43 »
Witam
Wlasnie znalalzem instrukcje obslugi ale za zadne skarby nie ma tam nic na temat serwisu. Moglby mi ktos podac jakies namiary na adres serwisu sprzetu Auriola? Dzieki :)

Offline Serenator

  • Cumulonimbus
  • *****
  • Wiadomości: 997
  • Otrzymał podziękowań: 50
  • Płeć: Mężczyzna
  • [VIP]
  • Typ stacji: GT-WS-03
Odp: Dodatkowy czujnik do Auriol Z29536 badz zamiennik
« Odpowiedź #5 dnia: 31 Stycznia, 2012, 10:53:30 »
Witam
Wlasnie znalalzem instrukcje obslugi ale za zadne skarby nie ma tam nic na temat serwisu. Moglby mi ktos podac jakies namiary na adres serwisu sprzetu Auriola? Dzieki :)

Zapytanie o dodatkowe czujniki do stacji AURIOL wyślij na e-mail: shop@inter-quartz.de
Preferowany język to niemiecki ale można też napisać po angielsku  :)  Koszt jednego czujnika to ok. 5 € + VAT i koszt wysyłki.
« Ostatnia zmiana: 31 Stycznia, 2012, 13:09:18 wysłana przez Serenator »