Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystajc z forum wyraasz zgod na uywanie cookies. Wicej informacji w regulaminie.
StacjePogody.waw.pl

Autor Wątek: Stacja pogodowa - oddzielny czujnik wewnętrzny  (Przeczytany 1401 razy)

Offline milekdo

  • Cirrus
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Otrzymał podziękowań: 0
Stacja pogodowa - oddzielny czujnik wewnętrzny
« dnia: 20 Kwietnia, 2014, 16:14:16 »
Szanowni forumowicze,
poszukuję stacji pogodowej do mieszkania w bloku.

Przeglądając wyszukiwarkę i forum znalazłem kilka ciekawych, ale wszystkie odpadają przez cenę lub brak oddzielnego czujnika wewnętrznego.
Jest to dla mnie ważne, bo chciałbym ten czujnik umieścić w pokoju dziecka (chodzi mi o temperaturę i wilgotność), ale samą stację w swoim pokoju.
Być może wystarczy jakaś stacja z kilkoma zewnętrznymi - ale zakładam, że zewnętrzne czujniki mogą mieć inne kryteria pomiaru i nie nadawać się do wewnętrznych zastosowań - a może się mylę i wystarczy mi model obsługujący kilka czujników zewnętrznych?

Nie potrzebuję cudu techniki (z wiatromierzem itp), chciałbym zamknąć się w kwocie max 300pln (dla przykładu AEL-107 / AST-201 by mi wystarczył, gdyby nie wbudowany czujnik wewnętrzny). A, no i jak już chce się szarpnąć na stację pogody, a nie wiszący higrometr, to chciałbym żeby zewnętrzny czujnik wytrzymywał temp do -30.

Pozdrawiam i proszę o pomoc.

Forum Użytkowników Stacji Pogodowych

Stacja pogodowa - oddzielny czujnik wewnętrzny
« dnia: 20 Kwietnia, 2014, 16:14:16 »