Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystajc z forum wyraasz zgod na uywanie cookies. Wicej informacji w regulaminie.
StacjePogody.waw.pl

Autor Wątek: AURIOL Professional Weather Station H13726A - problem z wiatromierzem  (Przeczytany 7422 razy)

Offline Czesław_H

  • Cirrus
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Otrzymał podziękowań: 0
Witam Wszystkich.
Ostatnio nabyłem stację  AURIOL Professional Weather Station H13726A ( Lidl) i wszystko działoło OK. Ale od paru dni stacja nie przekazuje prędkości wiatru. Przeprowadziłe kilkakrotnie cał a procedurę logowania czujników do stacji ale bez rezultatu. Kierunek wiatru , temp. zewnętrzna i wilgotność jest przekazywana w sposób właściwy. Również dane z deszczomierza są OK.
Rozbierałem czujnik wiatromierza i nie znalazłem nic coby moglo powodować tą usterkę ( kontaktron z wiatraczka przekazuje impulsy do płytki głownej w wiatromierzu ). Na wspomnianej płytce jest mikroswitch który nie jest opisany w instrukcji.

Może za jego pomocą mozna coś ustawić ( włączyć / wyłaczyć ) przekazywanie odp. parametrów?.
Byc może ktoś spotkał się  ztakim problemem i znalazł przyczynę . Prosze o pomoc.
« Ostatnia zmiana: 31 Maja, 2010, 16:47:46 wysłana przez Czesław_H »

Forum Użytkowników Stacji Pogodowych


Offline Czesław_H

  • Cirrus
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Otrzymał podziękowań: 0
Odp: AURIOL Professional Weather Station H13726A - problem z wiatromierzem
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Czerwca, 2010, 23:17:32 »
Naprawdę nikt nie spotkał się z tym problemem?
Please!!