Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystajc z forum wyraasz zgod na uywanie cookies. Wicej informacji w regulaminie.
StacjePogody.waw.pl

Autor Wątek: Szukam stacji pogodowej cena od 150 do 200  (Przeczytany 6046 razy)

Offline bolinio3

  • Cirrus
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Otrzymał podziękowań: 0
Szukam stacji pogodowej cena od 150 do 200
« dnia: 08 Stycznia, 2011, 19:26:24 »
chciałbym kupić stacje pogodowa pierwszy raz coś takiego kupuję więc trochę nemo jestem
która miałaby:
-zegar i data
-temperaturę zewnętrzną no i wewnętrzną (ale nie musi być)
-wilgotność powietrza na zewnątrz może też być wewnątrz
-ciśnienie atmosferyczne
-zegar DCF
-a i musi mieć CZYTELNY WYŚWIETLACZ
-bezprzewodowy czujnik
-z zasilaczem

ewentualnie może być wykres zmian ciśnienia

cena tak jak w temacie od 150 do 200 tak około oczywiście

proszę o pomoc

« Ostatnia zmiana: 08 Stycznia, 2011, 19:27:59 wysłana przez bolinio3 »

Forum Użytkowników Stacji Pogodowych

Szukam stacji pogodowej cena od 150 do 200
« dnia: 08 Stycznia, 2011, 19:26:24 »

Offline wiatromen

  • Cumulonimbus
  • *****
  • Wiadomości: 800
  • Otrzymał podziękowań: 33
  • Płeć: Mężczyzna
    • Aktualne warunki pogodowe ok. Gołdapi
  • Typ stacji: WH 1080 ( Viking ART 02041 ), WS9162 IT, "no name -- market" Bioterm 174320
Odp: Szukam stacji pogodowej cena od 150 do 200
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Stycznia, 2011, 20:45:31 »
A korzystałeś z wyszukiwarki.
http://stacje-pogody.pl/wyszukiwarka_stacji_pogody.html

Naprawdę fajne narzędzie .


Offline bolinio3

  • Cirrus
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Otrzymał podziękowań: 0
Odp: Szukam stacji pogodowej cena od 150 do 200
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Stycznia, 2011, 11:26:42 »
korzystałem ale jakoś nic ciekawego nie znalazłem

Offline karol

  • Cirrus
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Otrzymał podziękowań: -1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Typ stacji: Auriol Z32171A-RX
Odp: Szukam stacji pogodowej cena od 150 do 200
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Stycznia, 2011, 19:59:43 »
witaj
wez sobie oregon scientific 808hg naprawde bardzo fajna stacja i godna polecenia pozdrawiam  ;)

Offline Epwaspotter

  • Nimbostratus
  • ****
  • Wiadomości: 259
  • Otrzymał podziękowań: 9
  • Typ stacji: TFA Primus / Technoline ws2800 / Hama EWS 800 / TFA Spectro / i jakieś z biedronki
Odp: Szukam stacji pogodowej cena od 150 do 200
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Stycznia, 2011, 20:26:13 »
dlaczego Ci tak zależy na zasilaczu?

Offline radwoc

  • Cirrus
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Otrzymał podziękowań: 0
  • Typ stacji: LaCrosse WS1700
Odp: Szukam stacji pogodowej cena od 150 do 200
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Lutego, 2011, 23:31:07 »
Witam wszystkich - mój pierwszy post na tym forum, mam nadzieję, że nie ostatni.
Poczytałem sporo na forum, dużo rzeczowych wypowiedzi, mnóstwo świetnych fachowców - istna skarbnica wiedzy.
Czasem może ciut za dużo nabijania licznika postów typu "skorzystaj z wyszukiwarki forum" albo "było już 100 mln razy na forum".
Ale jest przecież stara zasada -  kto zna odpowiedź, ten odpowiada (bo to szybciej), a kto nie zna - pisze: "było".

Ok, wracając do wątku i pytania
może nie bardzo zgodna z Twoimi oczekiwaniami, ale całkiem tania w aktualnym okresie jest stacja
którą nabyłem La Crosse WS1700 - posiada również wiatromierz i czujnik opadów (nie ma obowiązku ich podłączać od razu)

Dlaczego warto o niej pomyśleć - równo 250 zł (zniżka niby z 699) aktualnie promocja w sklepie niestety tylko dla idiotów.
Jeśli chodzi o jej możliwości w porównaniu z innymi urządzeniami, to pod względem możliwości jest bardzo rozbudowana,
brakuje jej głównie jakiejkolwiej komunikacji zewnętrznej z sygnałami DCF77 i HBG i z pecetem

poniżej jej opis:
http://stacje-pogody.pl/3_stacja_pogody_la_crosse_technology_ws1700.html

pozdrawiam

Offline Serenator

  • Cumulonimbus
  • *****
  • Wiadomości: 997
  • Otrzymał podziękowań: 50
  • Płeć: Mężczyzna
  • [VIP]
  • Typ stacji: GT-WS-03
Odp: Szukam stacji pogodowej cena od 150 do 200
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Lutego, 2011, 08:15:01 »
[...] Czasem może ciut za dużo nabijania licznika postów typu "skorzystaj z wyszukiwarki forum" albo "było już 100 mln razy na forum".
Ale jest przecież stara zasada -  kto zna odpowiedź, ten odpowiada (bo to szybciej), a kto nie zna - pisze: "było". [...]

Jeśli dany temat (sprawa) został(a) już poruszony(a) na forum, to jaki jest sens pisać o tym poraz n-ty? Bo będzie szybciej? Po to jest wewnętrzna wyszukiwarka aby z niej skorzystać i znaleźć potrzebne rzeczy. I o ile nie znajdziemy lub nie jesteśmy usatysfakcjonowani z dotychczas udzielonych odpowiedzi, możemy wówczas prosić o dodatkowe wyjaśnienia lub informacje. I róbmy to w już istniejącym temacie a nie zakładajmy kolejnego. Nie zaśmiecajmy forum !!! Jeśli dany temat będzie w jednym miejscu a nie w kilku, nie będzie trudno go wówczas znaleźć. I tak Administracja jest nad wyraz liberalna w tych sprawach. Na innych forach, powtarzające się posty i tematy lądują w śmietniku a userzy otrzymują za takie praktyki ostrzeżenia. Trzymajmy się pewnych zasad, inaczej będzie totalny bałagan  :)
« Ostatnia zmiana: 03 Lutego, 2011, 12:08:58 wysłana przez Serenator »

Offline Parasol

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 2591
  • Otrzymał podziękowań: 125
  • Płeć: Mężczyzna
  • Typ stacji: Netatmo, wcześniej TFA NEXUS i WS3500
Odp: Szukam stacji pogodowej cena od 150 do 200
« Odpowiedź #7 dnia: 03 Lutego, 2011, 18:57:37 »
Ok, wracając do wątku i pytania
może nie bardzo zgodna z Twoimi oczekiwaniami, ale całkiem tania w aktualnym okresie jest stacja
którą nabyłem La Crosse WS1700 - posiada również wiatromierz i czujnik opadów (nie ma obowiązku ich podłączać od razu)

Dlaczego warto o niej pomyśleć - równo 250 zł (zniżka niby z 699) aktualnie promocja w sklepie niestety tylko dla idiotów.

250zł za stacje z IT+ z wiatromierzem i deszczomierzem to dobra cena - opłaca się. Dobry zakup.
Pomóż innym, dodaj opinie o swojej stacji pogodowej na stronie Stacje-Pogody.pl
Zobacz także: https://nahulajnogi.pl | https://smartfonki.pl | https://zeroauta.pl