Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystajc z forum wyraasz zgod na uywanie cookies. Wicej informacji w regulaminie.
StacjePogody.waw.pl

Autor Wątek: TERDENS Fresh Breeze  (Przeczytany 3469 razy)

Offline maras wroclaw

  • Cirrus
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Otrzymał podziękowań: 0
  • Typ stacji: TERDENS Fresh Breeze
TERDENS Fresh Breeze
« dnia: 02 Grudnia, 2011, 20:30:07 »
Witam mierzę się z zamiarem kupienia stacji, przebieram nogami ;D bo chciałbym coś kupić przed świętami. Żona oczywiście pyta po co mi to. Ja już nie mam pomysłów jak ją przekonać, więc muszę coś kupić i już :), będę się tłumaczył później. Szukałem stacji we Wrocławiu i okolicach i nic co mnie interesuje nie znalazłem. Poszerzyłem krąg i znalazłem coś takiego :

http://balter.pl/pl,product,5784151,a.html?partner=1985

Proszę o opinie o tym produkcie, lub przedstawieniu podobnego sprzętu w podobnej cenie i funkcjonalności.
W linku jest taka cena, a w Casto we Wrocku 258zl.

Pozdrawiam i witam. Dużo można się dowiedzieć z tego forum. Długo obserwowałem i w końcu się zarejestrowałem ;D

Forum Użytkowników Stacji Pogodowych

TERDENS Fresh Breeze
« dnia: 02 Grudnia, 2011, 20:30:07 »

Offline maras wroclaw

  • Cirrus
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Otrzymał podziękowań: 0
  • Typ stacji: TERDENS Fresh Breeze
Odp: TERDENS Fresh Breeze
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Grudnia, 2011, 20:57:53 »
Nikt takiej nie ma, nikt takiej nie widział  :( ? Mi się podoba, ale myślałem o jakiejś opinii fachowców, czy będę wiedział jak jest pogoda za oknem :)

Offline Juzz

  • Cirrus
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Otrzymał podziękowań: 0
  • Typ stacji: WH1090
Odp: TERDENS Fresh Breeze
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Grudnia, 2011, 00:49:59 »
Witam.
Z tego co kojarzę przeglądanie forum odnośnie firmy Terdens opinie były różne w zależności od stacji pogodowej.
Z tego co mi się rzuciło w oczy stacja jest całkiem fajna ale jak dla mnie ma minus w postaci pasma 433 MHz. Dużo niepochlebnych opinii krąży po forum( że zakłócenia, traci sygnał etc.). Ja osobiście używam stacji Abatronic 02-047 (aka Viking czy Fine Offset Electronics WH-1090) która używa pasma 868.3 MHz i naprawdę jestem zdziwiony jej zasięgiem, prawie w całym domu działa:).
Zastanowił bym się nad taką stacją, lub podobną. Chociażby dlatego że można zrobić coś takiego: http://blazejt.net76.net.

Pozdrawiam.