Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystajc z forum wyraasz zgod na uywanie cookies. Wicej informacji w regulaminie.
StacjePogody.waw.pl

Autor Wątek: Nowy sklep  (Przeczytany 6319 razy)

Offline byte

  • Cirrus
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Otrzymał podziękowań: 0
Nowy sklep
« dnia: 26 Września, 2012, 12:29:57 »
Witajcie!
Jestem nowym użytkownikiem tego forum i niezmiernie miło mi Was wszystkich poznać. Pozwolę sobie za pośrednictwem tego forum zebrać Wasze opinię na temat kupna stacji pogody i sklepu w którym ją kupujecie.

W związku z powyższym faktem, mam do Was serdeczną prośbę. Sklep zakładam po to, aby wszyscy ludzie mięli dostęp do jak najlepszej jakości towaru, z którego będą zadowoleni.
Chciałbym wysłuchać (przczytać ;) ) Waszych opinii. Z jakich produktów bylibyście najbardziej zadowoleni, co jest dla Was priorytetem, jeżeli chodzi o wybór stacji pogody? Czy macie może jakieś propozycje, z których jako użytkownicy sklepu chętnie byście korzystali? Wszystkie pomysły i idee będę starał się wdrożyć w życie otwierając nowy sklep. Każda z nich, jest dla mnie na wagę złota.
Serdecznie Wam dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam, Piotr :)

Forum Użytkowników Stacji Pogodowych

Nowy sklep
« dnia: 26 Września, 2012, 12:29:57 »

Offline Mark

  • Nimbostratus
  • ****
  • Wiadomości: 485
  • Otrzymał podziękowań: 20
  • Płeć: Mężczyzna
    • Pogoda w gminie Ślesin
  • Typ stacji: Ecowitt HP3501/WS80
Odp: Nowy sklep
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Września, 2012, 16:07:46 »
Poczytaj sobie forum i sprawdź recenzje, opinie, stacje użytkowników i przekonasz się co warto sprzedawać :)
Wydaje mi się, że większość osób kupuje stacje do 200 zł. Jeśli mieszkają w bloku czasem nie potrzebują wiatromierza i pluwiometru (trudno ulokować je tak by dawały wiarygodne odczyty)- głównie interesuje ich temperatura, ciśnienie, więc nie opłaca im się wydawać więcej. Nie każdy też widzi potrzebę przesyłania danych do internetu, ale dla mnie to jest jedna z największych zalet, bo mogę dzielić się swoimi pomiarami z innymi.
Ja mam stację Conrad 0101 jak widać i póki co jestem z niej zadowolony. Całkiem przyzwoity sprzęt jak za tą cenę. Oby tak nie było, ale jeśli skończy mi się gwarancja to chciałbym na pewno mieć możliwość dokupienia zamiennych elementów jeśli np. wiatromierz się zepsuje czy czujnik termo-higro padnie, tak by nie kupować od razu nowej stacji, gdy reszta czujników działa. Może też jeśli byś za odpowiednią cenę sprzedawał dobre osłony na czujnik od temperatury nie jeden klient by się skusił  ;D Sporo osób ma stacje Fine Offset w różnych wersjach i myślę, że by skorzystali z takiej oferty. Dodatkowym gadżetem w który się niektórzy zaopatrują są kamerki.

To czego mi brakuje obecnie najbardziej to podłączenie stacji do Internetu 24 h. Gdyby w Twoim sklepie można było kupić jakieś fajne i w miarę tanie urządzenie do łączenia stacji z internetem bez pośrednictwa komputera, czyli router, meteohube z USB i odpowiednim oprogramowaniem itp. to pewnie byliby chętni :)
« Ostatnia zmiana: 26 Września, 2012, 16:20:38 wysłana przez Mark »
Dane z prywatnej stacji pogodowej Ecowitt HP3501: http://pogodaslesin.vxm.pl/pogoda/

Offline Pasjonat

  • Cirrus
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Otrzymał podziękowań: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nowy sklep
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Kwietnia, 2013, 21:00:43 »
Hmmm odświeżę ten wątek myślę, że nikt nie będzie mieć przeciwko :) Wiecie może jak z tym sklepem czy został założony czy jak ?? Ma ktoś jakieś info ? Interesowałby mnie adres www tego sklepu o ile posiada stronę internetową i o ile wogóle powstał, także jak ktoś coś wie to będę wdzięczny ;)

Offline Serenator

  • Cumulonimbus
  • *****
  • Wiadomości: 997
  • Otrzymał podziękowań: 50
  • Płeć: Mężczyzna
  • [VIP]
  • Typ stacji: GT-WS-03
Odp: Nowy sklep
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Kwietnia, 2013, 08:13:54 »
Hmmm odświeżę ten wątek myślę, że nikt nie będzie mieć przeciwko :) Wiecie może jak z tym sklepem czy został założony czy jak ?? Ma ktoś jakieś info ? Interesowałby mnie adres www tego sklepu o ile posiada stronę internetową i o ile wogóle powstał, także jak ktoś coś wie to będę wdzięczny ;)

Trudno cokolwiek powiedzieć, ponieważ od momentu napisania tej wiadomości, jej autor nie logował się na forum. Sądzę, że gdyby taki sklep powstał, jego właściciel z pewnością by forumowiczów o tym poinformował.

Offline Pasjonat

  • Cirrus
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Otrzymał podziękowań: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nowy sklep
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Kwietnia, 2013, 12:12:26 »
W sumie racja xd A zna ktoś z Was jakiś sklep poświęcony w całości meteo ?

Offline wiatromen

  • Cumulonimbus
  • *****
  • Wiadomości: 800
  • Otrzymał podziękowań: 33
  • Płeć: Mężczyzna
    • Aktualne warunki pogodowe ok. Gołdapi
  • Typ stacji: WH 1080 ( Viking ART 02041 ), WS9162 IT, "no name -- market" Bioterm 174320
« Ostatnia zmiana: 25 Kwietnia, 2013, 21:46:38 wysłana przez wiatromen »

Offline Iga21121986

  • Cirrus
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Otrzymał podziękowań: 0
  • Typ stacji: Stacja meteorologiczna Davis Vantage Pro 2 - wersja kablowa PLUS - 6162C
Odp: Nowy sklep
« Odpowiedź #6 dnia: 06 Maja, 2013, 13:09:31 »
Hej
Ja zakupiłam stacje Stacja meteorologiczna Davis Vantage Pro 2 - wersja kablowa PLUS - 6162C w sklepie www.meteoshop.pl czekałam 2 dni , bardzo zadowolona jestem