Forum Użytkowników Stacji Pogodowych
Stacje Pogody - hardware => Stacje Pogody => Wątek zaczęty przez: bender w 18 Marzec, 2013, 08:44:27
-
Witam Was serdecznie,
Stacja Auriol Z31130 przestała mi się łączyć z czujnikiem zewnętrznym - sprawdzałem baterie, styki - nic nie pomaga. Chciałbym ją reklamować w Lidlu. Niestety posiałem gdzieś paragon.
Czy ktoś, kto ma tę stację, mógłby mi przesłać zeskanowany paragon? Jest on potrzebny wyłącznie do okazania - zapewne zwrócą mi koszt zakupu. W żaden sposób nie pozbawia to uprawnień obecnego posiadacza. :-)
Chodzi dokładnie o tę stację:
http://stacje-pogody.pl/859_opinie_stacja_pogody_auriol_z31130.html
Dziękuję z góry.
B.