Forum Użytkowników Stacji Pogodowych

Ogólne => Dyskusja ogólna => Wątek zaczęty przez: Dador w 27 Marzec, 2013, 16:05:47

Tytuł: YoWindow Unlimited Edition za darmo do 4 kwietnia
Wiadomość wysłana przez: Dador w 27 Marzec, 2013, 16:05:47
Rejestrując się na stronie producenta do 4 kwietnia, można otrzymać YoWindow Unlimited Edition, o wartości 70 PLN, za darmo. Więcej informacji na stronie portalu dobreprogramy.pl (http://www.dobreprogramy.pl/YoWindow-Unlimited-Edition-za-darmo-dla-czytelnikow-portalu,Aktualnosc,40225.html)
Tytuł: Odp: YoWindow Unlimited Edition za darmo do 4 kwietnia
Wiadomość wysłana przez: karasek38 w 27 Marzec, 2013, 16:28:24
Dziękuję Ci dobry człowieku!
Jedyny słuszny wygaszacz ekranu jak dla mnie :)