Forum Użytkowników Stacji Pogodowych

Ogólne => Dyskusja ogólna => Wątek zaczęty przez: Parasol w 13 Lipiec, 2013, 14:27:00

Tytuł: Wideo: Jak wyglądałby świat bez urządzeń mobilnych
Wiadomość wysłana przez: Parasol w 13 Lipiec, 2013, 14:27:00
http://youtu.be/Cr5esKfUeYw
Tytuł: Odp: Wideo: Jak wyglądałby świat bez urządzeń mobilnych
Wiadomość wysłana przez: farfami1 w 19 Lipiec, 2013, 11:56:13
Hehe, dosyć groteskowo, ale myślę jednak, że nie było by tak źle :D