Forum Użytkowników Stacji Pogodowych
Ogólne => Dyskusja ogólna => Wątek zaczęty przez: Parasol w 13 Lipiec, 2013, 14:27:00
Tytuł:
Wideo: Jak wyglądałby świat bez urządzeń mobilnych
Wiadomość wysłana przez:
Parasol
w
13 Lipiec, 2013, 14:27:00
http://youtu.be/Cr5esKfUeYw
Tytuł:
Odp: Wideo: Jak wyglądałby świat bez urządzeń mobilnych
Wiadomość wysłana przez:
farfami1
w
19 Lipiec, 2013, 11:56:13
Hehe, dosyć groteskowo, ale myślę jednak, że nie było by tak źle :D