Forum Użytkowników Stacji Pogodowych
Stacje Pogody - hardware => Jaką stacje pogody kupić? => Wątek zaczęty przez: Parasol w 18 Lipiec, 2018, 19:03:50
-
Conrad wprowadził na rynek, na razie niemiecki, pod marką Eurochron dość ciekawą stacje. Ma kolorowy wyświetlacz i ciśnienie atmosferyczne, zastosowano w niej kilka dobrych rozwiązań. Więcej o niej przeczytacie tutaj: https://stacje-pogody.pl/artykul_eurochron_efws_color_stacja_pogodowa_z_kilkoma_dobrymi_rozwiazaniami,87.html
-
Miałeś może okazję wypróbować? Jak oceniasz? Ewentualnie co sam o niej sądzisz?
Jestem bardzo ciekawa, z góry dziękuję za odpowiedz ;)
-
Nie miałem tej stacji, jest to nowość, dopiero wchodzi na rynek. Tak jak napisałem w tekście, zastosowano w niej kilka dobrych rozwiązań. Jeżeli jeszcze wykorzystano jakieś dobre sensory temperatury/wilgotności np. z serii SHT3x, co jest jak najbardziej realne, bo jest to nowo zaprojektowany produkt, to może to być dobry wybór. Zobaczymy, jakie pojawią się pierwsze opinie...