Forum Użytkowników Stacji Pogodowych

Stacje Pogody - hardware => Stacje Pogody => Wątek zaczęty przez: mad w 12 Grudzień, 2018, 15:03:28

Tytuł: Problem z czujnikami do stacji WS-7212NTWC
Wiadomość wysłana przez: mad w 12 Grudzień, 2018, 15:03:28
Witam
wygrzebałem w domu stację pogodową WS-7212NTWC https://www.lacrossetechnology.com/7212 wraz z dwoma czujnikami TX4NU.
Postępuje zgodnie z instrukcją znajdującą się na stronie producenta, odnośnie czujników i stacji i parowania ich ze sobą, że najpierw baterie do czujników, później do stacji i nic przez kilka minut nie tykamy, ale w ogóle stacja nie widzi czujników. Jeszcze jedna dziwna rzecz, bo stacja ta obsługuje do 3 czujników, ja mam 2 do niej i w tych stacjach i czujnikach, z którymi miałem do tej pory kontakt, w czujniku wybierało się kanał 1, 2 lub 3. W tych czujnikach (TX4NU), nic takiego nie widzę, wkłada się baterie i tyle. Także moje pytanie jak zrobić, żeby stacja połączyła się z czujnikami?