Forum Użytkowników Stacji Pogodowych
Ogólne => Dyskusja ogólna => Wątek zaczęty przez: felix w 20 Marzec, 2019, 17:30:06
-
Ostatnio robiłem porządki w swojej galerii i znalazłem kilka ciekawych zdjęć mojej emerytki TE831X.
Może macie jakieś ciekawe fotki swoich stacji?
-
ciekawe zdjęcię, szkoda że sprzed lat tak 80 przed nie ma takich zdjęc
-
Właśnie szkoda, że tylko takie fotki są z obecnych czasów.
-
A to moja stacja zainstalowana pod Rajgrodem na działce
Wskazania stacji: www.rajgrod.info ale nie wiem czemu od 16 grudnia się nie aktualizuje, pewnie coś nawalił Raspberry, po nowym roku pojadę i sprawdzę co jest.
(http://stacjepogody.waw.pl/proxy.php?request=http%3A%2F%2Frajgrod.info%2Fstacja.jpg&hash=bce3e5f02430fd7605cd1b7f9d6e1320)
-
nie wiem czemu zdjęcie sie nie załączyło , 2 razy