Forum Użytkowników Stacji Pogodowych
Stacje Pogody - hardware => Stacje Pogody => Wątek zaczęty przez: rafaloo6 w 10 Styczeń, 2010, 18:04:32
-
Witam i zapraszam Wszytskich mających stacje w Polsce :) nie muszą byc tylko z Polski;)
Do projektu o którym myśle i chce stworzyc potrzebuje linki Waszych stacji opis miejscowości i model stacji
Zainteresowanych zapraszam na priv-a pomysł ogółnodostępny lecz jeszcze nie wykorzystany zbytnio
Pozdrawiam rafaloo6