Forum Użytkowników Stacji Pogodowych

Stacje Pogody - hardware => Stacje Pogody => Wątek zaczęty przez: preston74 w 14 Styczeń, 2010, 17:29:52

Tytuł: WS-9520 TECHNOLINE
Wiadomość wysłana przez: preston74 w 14 Styczeń, 2010, 17:29:52
Witam

Czy ktoś posiada może instrukcję obsługi do tej stacji w języku polskim?

pozdrawiam