Forum Użytkowników Stacji Pogodowych
Stacje Pogody - hardware => Stacje Pogody => Wątek zaczęty przez: preston74 w 14 Styczeń, 2010, 17:29:52
Tytuł:
WS-9520 TECHNOLINE
Wiadomość wysłana przez:
preston74
w
14 Styczeń, 2010, 17:29:52
Witam
Czy ktoś posiada może instrukcję obsługi do tej stacji w języku polskim?
pozdrawiam