Forum Użytkowników Stacji Pogodowych
Ogólne => Kupię / Sprzedam / Zamienię => Wątek zaczęty przez: galaxyuranus w 11 Listopad, 2022, 10:37:41
-
Mam do zaoferowania nowy moduł stacji pogody WH 2600 pracujący na częstotliwości 433 MHz. W zestawie zasilacz. Moduł jest nowy. Cena 290zł. Zdjęcia mogę przesłać na adres e-mail.