Forum Użytkowników Stacji Pogodowych

Ogólne => Kupię / Sprzedam / Zamienię => Wątek zaczęty przez: galaxyuranus w 11 Listopad, 2022, 10:37:41

Tytuł: Stacja pogody - moduł WH 2600 ( 433MHz)
Wiadomość wysłana przez: galaxyuranus w 11 Listopad, 2022, 10:37:41
Mam do zaoferowania nowy moduł stacji pogody WH 2600 pracujący na częstotliwości 433 MHz. W zestawie zasilacz. Moduł jest nowy. Cena 290zł. Zdjęcia mogę przesłać na adres e-mail.