Forum Użytkowników Stacji Pogodowych
Stacje Pogody - hardware => WH1080/WH1090/WH2080 => Wątek zaczęty przez: xtomi w 18 Marzec, 2010, 21:53:51
-
jak często po podłączeniu stacji do PC można odczytać pamięć, chodzi mi o datę. U mnie jak podłaczyłem np. 18 marca to najświerzszy odczyt był z 13, czy mozna to gdzieś zmienić w ustawieniach?