Forum Użytkowników Stacji Pogodowych
Stacje Pogody - hardware => Stacje Pogody => Wątek zaczęty przez: JANUSZ84 w 22 Czerwiec, 2011, 08:09:55
-
Witam czy ktoś wie po co przy czujniku temp. i ciśnienia jest wtyczka z długim kabelkiem zakończona jakby jakimś czujniczkiem , gdzie go umieścić ? Czy ktoś wie o co chodzi . Z góry dziękuje za odpowiedzi.
-
Witam czy ktoś wie po co przy czujniku temp. i ciśnienia jest wtyczka z długim kabelkiem zakończona jakby jakimś czujniczkiem , gdzie go umieścić ? Czy ktoś wie o co chodzi . Z góry dziękuje za odpowiedzi.
Podobny temat już na forum był, co prawda chodziło o inny model Xonix'a, ale to nie ma znaczenia. Przeczytaj ten wątek:
http://stacjepogody.waw.pl/index.php/topic,579.0.html
-
OK. przeczytałem podpowiedzi z tego wątku i nie wiem :-\ a czy możliwe jest to żę czujnik wiesza się na danej wysokości a sąde puszcza się do gruntu aby mieżyła temp. przy ziemi , czy punkt rosy?
-
OK. przeczytałem podpowiedzi z tego wątku i nie wiem :-\ a czy możliwe jest to żę czujnik wiesza się na danej wysokości a sąde puszcza się do gruntu aby mieżyła temp. przy ziemi , czy punkt rosy?
Jeśli przeczytałeś ze zrozumieniem całą dyskusję, to nie powinieneś mieć żadnych wątpliwości - nie ma tam żadnej wzmianki o pomiarze temperatury gruntu, tylko powietrza na zewnątrz (np. za oknem).