Forum Użytkowników Stacji Pogodowych

Stacje Pogody - hardware => WH1080/WH1090/WH2080 => Wątek zaczęty przez: dawidaaa w 21 Lipiec, 2011, 01:20:23

Tytuł: osłona na czujnik a klatka meteo
Wiadomość wysłana przez: dawidaaa w 21 Lipiec, 2011, 01:20:23
Witam,postanowiłem zrobic tanim sposobem klatke meteo, jak uwazacie czy ta oryginalna osłona z czujnika temperatury zostawic czy sciągnąc??? I jeszcze jedno czy jak bedzie zima to ikona pogody zmieni sie np na chmurke ze sniegiem? tak z czystej ciekawosci pytam...
Tytuł: Odp: osłona na czujnik a klatka meteo
Wiadomość wysłana przez: Dador w 21 Lipiec, 2011, 17:54:36
Jeśli klatka zostanie wykonana solidnie i wg przyjętych norm, to śmiało ściągnij osłonę. Na czujnik nie powinno napadać ani tym bardziej świecić słońce. W czasie ujemnej temperatury stacja przewidując opady pokazuje ikonę chmurki z kropeczkami (śniegiem).