Forum Użytkowników Stacji Pogodowych

Ogólne => Nasz serwis => Wątek zaczęty przez: Serenator w 14 Październik, 2011, 08:04:08

Tytuł: Sonda na forum
Wiadomość wysłana przez: Serenator w 14 Październik, 2011, 08:04:08
Wpadłem na pomysł założenia sondy na forum. Byłoby to kilka pytań, na które odpowiadaliby chętni forumowicze. Przejrzałem wszystkie możliwe opcje, ale niestety, nie natrafiłem na tego rodzaju możliwość. Na innych forach, opartych co prawda na innym skrypcie, użytkownik może założyć sondę, podać ilość pytań oraz określić czas udzielania odpowiedzi.
Czy u nas jest taka możliwość, jeśli tak, to proszę o wskazówki jak taką sondę uruchomić.
Tytuł: Odp: Sonda na forum
Wiadomość wysłana przez: Parasol w 14 Październik, 2011, 10:33:21
Włączyłem dodawanie ankiet - wymagany jest status co najmniej "Stratus".
Tytuł: Odp: Sonda na forum
Wiadomość wysłana przez: Serenator w 14 Październik, 2011, 11:09:40
Włączyłem dodawanie ankiet - wymagany jest status co najmniej "Stratus".

Dzięki  ;D