Forum Użytkowników Stacji Pogodowych
Ogólne => Nasz serwis => Wątek zaczęty przez: Parasol w 10 Grudzień, 2011, 13:33:55
-
Czy macie problem z pobieraniem załączników w przeglądarce Firefox?
Przykładowo => Czy w przeglądarce Firefox możecie pobrać ten załączony obrazek GIF: http://stacjepogody.waw.pl/index.php?action=dlattach;topic=944.0;attach=1181
U mnie po kliknięciu w powyższy link w FF 8.0.1 mam coś takiego:
-
U Mnie jest OK. ;)
-
Czy macie problem z pobieraniem załączników w przeglądarce Firefox?
Przykładowo => Czy w przeglądarce Firefox możecie pobrać ten załączony obrazek GIF: http://stacjepogody.waw.pl/index.php?action=dlattach;topic=944.0;attach=1181
U mnie po kliknięciu w powyższy link w FF 8.0.1 mam coś takiego:
U mnie jest tak samo, jak u Ciebie :(
-
U Mnie jest OK. ;)
A jaką wersje Firefox'a masz?
-
Dodam jeszcze, że mam najnowszą wersję FF, czyli 8.0.1
Pod IE wygląda to tak, jak być powinno.
-
A jaką wersje Firefox'a masz?
Mam 8.0, ale zaczyna coś szwankować, bo raz mogę pobrać a raz pojawia się to okienko, jak u Ciebie.