Forum Użytkowników Stacji Pogodowych

Ogólne => Nasz serwis => Wątek zaczęty przez: Parasol w 10 Grudzień, 2011, 13:33:55

Tytuł: Pobieranie załączników w FF
Wiadomość wysłana przez: Parasol w 10 Grudzień, 2011, 13:33:55
Czy macie problem z pobieraniem załączników w przeglądarce Firefox?

Przykładowo => Czy w przeglądarce Firefox możecie pobrać ten załączony obrazek GIF: http://stacjepogody.waw.pl/index.php?action=dlattach;topic=944.0;attach=1181

U mnie po kliknięciu w powyższy link w FF 8.0.1 mam coś takiego:
Tytuł: Odp: Pobieranie załączników w FF
Wiadomość wysłana przez: wiatromen w 10 Grudzień, 2011, 23:00:16
U Mnie jest OK.  ;)
Tytuł: Odp: Pobieranie załączników w FF
Wiadomość wysłana przez: Serenator w 12 Grudzień, 2011, 07:47:56
Czy macie problem z pobieraniem załączników w przeglądarce Firefox?

Przykładowo => Czy w przeglądarce Firefox możecie pobrać ten załączony obrazek GIF: http://stacjepogody.waw.pl/index.php?action=dlattach;topic=944.0;attach=1181

U mnie po kliknięciu w powyższy link w FF 8.0.1 mam coś takiego:

U mnie jest tak samo, jak u Ciebie  :(
Tytuł: Odp: Pobieranie załączników w FF
Wiadomość wysłana przez: Parasol w 12 Grudzień, 2011, 23:13:52
U Mnie jest OK.  ;)

A jaką wersje Firefox'a masz?
Tytuł: Odp: Pobieranie załączników w FF
Wiadomość wysłana przez: Serenator w 13 Grudzień, 2011, 09:15:53
Dodam jeszcze, że mam najnowszą wersję FF, czyli 8.0.1
Pod IE wygląda to tak, jak być powinno.
Tytuł: Odp: Pobieranie załączników w FF
Wiadomość wysłana przez: wiatromen w 13 Grudzień, 2011, 10:19:13
A jaką wersje Firefox'a masz?

Mam 8.0, ale zaczyna coś szwankować, bo raz mogę pobrać a raz pojawia  się to okienko, jak u Ciebie.