Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z forum wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji w regulaminie.
StacjePogody.waw.pl

Ostatnie wiadomości

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10
21
Dyskusja ogólna / Odp: Fan Page Amatorskich Stacji Meteo
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Nonla dnia 13 Czerwiec, 2018, 16:42:54 »
Polajkowałem! dobra sprawa
22
Inne oprogramowanie / Odp: Kryzys w Weather Underground
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kriu dnia 13 Czerwiec, 2018, 14:35:49 »
Ja zauważyłem ten problem już chyba z 2 lata temu. Dane były w stacji ale nie przesyłały się. Ponieważ moja stacja jest online chyba 99,9% czasu zbagatelizowałem problem. Kiedyś (jakieś 2-3 lata wcześniej) przesyłanie działało.
23
Dyskusja ogólna / Odp: Ratunku
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Twije dnia 13 Czerwiec, 2018, 12:38:27 »
Cały czas aktualne? chyba bede mogl pomoc  ;)
24
Inne oprogramowanie / Odp: Kryzys w Weather Underground
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Lukdirt dnia 13 Czerwiec, 2018, 10:16:40 »
Cytuj
@tim roche na SUBMIT BUG REPORTS June 2018 Wczoraj o 08:32
Wybaczcie, jak już wspominałem, że zaktualizowaliśmy nasze oprogramowanie, dziś wieczorem natrafiliśmy na problem i nasza autoryzacja dla PWS została przerwana. Naprawiliśmy to, wiemy, dlaczego tak się stało i pracowaliśmy już nad rozwiązaniem problemu. Zostanie wdrożony na początku przyszłego tygodnia. Bądźcie cierpliwi, gdy ukończymy, to system będzie o wiele bardziej stabilny niemal pod każdym względem, moga jednak pojawić się błędy w nieoczekiwanych miejscach, których nie znaleźliśmy podczas okresu testowania.

Dobra nowina dotyczy nowego systemu który wdrażamy. Każdy błąd jest okazją, aby nasz system był silniejszy i bardziej wytrzymały. Dzięki naszemu nowemu kodowi poświęcamy czas na poprawne i staranne rozwiązywanie problemów.

Chciałbym, aby rzeczy nigdy się nie zepsuły, ale one są i będą się powtarzały. Dołożymy wszelkich starań, aby tak się nie stało, ale uczymy się na wszystkich błędach i nadal jesteśmy bardzo zainwentowani w to dzieło, jak tylko możemy.

Minął początek tygodnia, a problemy nadal występują. Gdy przesyłam dane do WU, na stronce stacji nie chce się załadować mapka a dane nie chcą się przesłać. Oczywiście mogę zapomnieć o ponownym przesłaniu danych, bo nie ma takiej możliwości.
Chyba, że chodziło nie o TEN początek tygodnia, tylko o ten od 18 czerwca? Niech ktoś mi to wyjaśni.

EDIT:
Dodam, że aktualne dane ze stacji (czyli jak stacja jest online) normalnie się przesyłają. Ale jak chcę przesłać dane z poprzednich godzin lub dni (czyli w momencie, gdy stacja była offline) to już się nie da. Może trzeba coś na nowo ustawić w opcjach na Wunderground lub w ustawieniach na Cumulusie? Bardzo proszę o odpowiedź.
25
Pogoda / Odp: Prognoza pogody - ankieta
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Ahzia dnia 12 Czerwiec, 2018, 13:58:07 »
Zagłosowane!  ;)
26
Inne oprogramowanie / Odp: Kryzys w Weather Underground
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Lukdirt dnia 12 Czerwiec, 2018, 10:02:51 »
WU to już przesadza z tymi awariami i naprawami serwerów. Nie było mnie dwa tygodnie. Wczoraj wróciłem, i chciałem sobie normalnie przesłać dane z mojej stacji pogody. A co się okazało? Tylko jeden dzień się przesłał, a pozostałe dni są "czyste". Z mojej strony było wszystko OK, gdyż wszystkie dane przesłały mi się do EasyWeather i do Cumulusa. Szkoda, że nie można jeszcze raz przesyłać danych do WU, jest to tylko jednorazowa czynność, której nie można powtórzyć... a może można?
27
Dyskusja ogólna / Odp: potrzeby schemat
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Wrathpox dnia 11 Czerwiec, 2018, 17:32:42 »
Odezwij się na PW, chyba bede mogl CI pomóc.
28
Recenzje, opisy, testy / Odp: Eurochron EFWS 2900
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Parasol dnia 10 Czerwiec, 2018, 23:27:55 »
Z instrukcji: Jeśli podłączysz stację meteorologiczną z prawidłowo włożonymi bateriami do zasilacza, stacja meteorologiczna jest zasilana przez prąd zasilacza. Posiada on sterowanie priorytetowe przed bateriami.

Czyli można mieć włożone baterie przy korzystaniu z zasilacza, a nawet powinno się je mieć, aby w przypadku braku zasilania nie tracić ustawień...
29
Recenzje, opisy, testy / Odp: Eurochron EFWS 2900
« Ostatnia wiadomość wysłana przez barcik dnia 10 Czerwiec, 2018, 22:13:34 »
Poddałem się. Jakiś kretyn przy projektowaniu układu wyłączył moduł wifi z zasilania bateryjnego. Po odpięciu zasilania sieciowego wifi się wyłącza. Po ponownym podłączeniu zasilania nie chce nawiązać połączenia wifi. Próbuję od pół godziny zalogować ją ponownie do sieci przez chorą aplikację.
Jutro stacja wraca do Conrada. Poszukam czegoś bardziej stabilnego i user friendly...
30
Recenzje, opisy, testy / Odp: Eurochron EFWS 2900
« Ostatnia wiadomość wysłana przez apek dnia 10 Czerwiec, 2018, 19:54:46 »
Nie, raczej nie powinno być problemu z zasilaniem. Zrób próbę i odłącz stację od prądu. Gdy masz już ją sparowaną z routerem, to sama się podłączy do sieci gdy wróci zasilanie, ustawi godzinę itp. Ja w swojej stacji nie mam włożonych baterii. Chyba to nie jest wskazane, gdy jest zasilanie z sieci, ale mogę być w błędzie.
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10