Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z forum wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji w regulaminie.
StacjePogody.waw.pl

Autor Wątek: WH2080 - Czy ma jakieś numery seryjne ?  (Przeczytany 604 razy)

Offline bodex

• Cirrus
  • *
  • Otrzymał podziękowań: 0
  • Typ stacji: WH2080
WH2080 - Czy ma jakieś numery seryjne ?
« dnia: 10 Styczeń, 2014, 10:17:59 »
Witam.

Padła mi stacja WH2080, pokazuje odczyty zupełnie bez sensu, kawałki cyfr itp. Stacja kupiona niecały rok temu wiec chciałem odesłać na gwarancji i tu jest problem. Przeszukałem wszystko i nie mogę znaleźć faktury. Na jesieni się przeprowadzałem, dużo różnych papierów zostało wyrzuconych (pudło od stacji też), podejrzewam że tam właśnie zostawiłem fakturę aby później nie szukać. Więc pewnie już faktury nie znajdę :( Zastanawiam się nad dwoma rozwiązaniami:

1. Skontaktować się ze sprzedawcą, czyli Conrad. Mają moje dane, wiedzą kiedy kupiłem stację więc wiedzą, że jest na gwarancji. Ale to już ich dobra wola czy uznają gwarancje czy nie. Znając życie nie ma dowodu zakupu, nie ma gwarancji.

2. Mój szwagier ma taką samą stację, kupioną kilka tygodni później. Ma też pudełko i gwarancję.

Na stacji nie ma żadnego numeru, jest tylko rok i chyba tydzień produkcji, w każdym razie pomimo 2, może 3 tygodni różnicy w czasie kupna mamy ten sam rok i tydzień. Najprościej byłoby gdyby szwagier odesłał ją jako swoją, ale zastanawiam się czy gdzieś w "elektronice" nie ma zaszytego numeru seryjnego, który odczytają np podłączając stacje do komputera ? Na fakturze też nie ma żadnego numeru więc wydaje się mało prawdopodobne ale może ktoś z Was ma wiedzę w tym temacie ?

Z góry dziękuje za odpowiedź, pozdrawiam Bogdan.

Forum Użytkowników Stacji Pogodowych

WH2080 - Czy ma jakieś numery seryjne ?
« dnia: 10 Styczeń, 2014, 10:17:59 »