Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z forum wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji w regulaminie.
StacjePogody.waw.pl

Autor Wątek: szukam stacji  (Przeczytany 425 razy)

Offline anomka

• Cirrus
  • *
  • Otrzymał podziękowań: 0
szukam stacji
« dnia: 29 Maj, 2018, 11:56:21 »
witam ,
juz mi się w oczach dwoi od ilości stacji na rynku,
podpowiedzcie nieznającej się duszycce - szukam stacji dla straszej osoby, wazne by był duzy wyświetlacz - nie chcę badziewia które musze za rok wymienic, błagam nie opisujcie co powinnamieć, tylko prosz eo firme i model :D ja juz nie mam siły więcej w necie szukać i oglądać :(

Forum Użytkowników Stacji Pogodowych

szukam stacji
« dnia: 29 Maj, 2018, 11:56:21 »

Offline Rychu_Świbno

• Cumulonimbus
  • Otrzymał podziękowań: 33
    • Sprawdź pomiary on-line i prognozy w Świbnie przy Ujściu Wisły
  • Miejscowość: Gdańsk Wyspa Sobieszewska (Świbno)
  • Typ stacji: HP1001 WiFi & WH2600 IP & MN 9313-wireless & W263-wireless & WS9008IT & AuriolZ29592 & TFASquarePlus
Odp: szukam stacji
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Maj, 2018, 22:11:49 »
Proszę bardzo: TFA Square Plus_kliknij ;)

Offline visiton

• Cirrus
  • *
  • Pasjonat podróży
    • Luksusowe hotele w Polsce
  • Typ stacji: planuję zakup
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Czerwiec, 2018, 14:34:38 »
a jak z wadliwością takiej stacji? Ma ktoś doświadczenia dot. okresu gwarancji w przypadku użytku "komercyjnego" (tj. biorę to na fakturę i wtedy chyba jest rok zamiast dwóch ?)

Pasjonat podróży i fan szlaku zamków gotyckich. Pomysłodawca i założyciel portalu Visiton - gdzie gromadzimy propozycje na urlop w Polsce i atrakcje w najbliższej okolicy

Offline Phaspus

• Cirrus
  • *
    • Jakie są opinie o biotebalu?
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Czerwiec, 2018, 10:52:16 »
a jak z wadliwością takiej stacji? Ma ktoś doświadczenia dot. okresu gwarancji w przypadku użytku "komercyjnego" (tj. biorę to na fakturę i wtedy chyba jest rok zamiast dwóch ?)
tak, nie powinno byc żadnego problemu tzn. z 2 latami. Możesz wprost pisac do producenta/sprzedawcy, zazwyczaj nie mają problemow z okreslenem gwarancji na 2 lata wlasnie.