Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystajc z forum wyraasz zgod na uywanie cookies. Wicej informacji w regulaminie.
StacjePogody.waw.pl

Autor Wątek: Witamy na forum!  (Przeczytany 11287 razy)

Offline Parasol

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 2591
  • Otrzymał podziękowań: 125
  • Płeć: Mężczyzna
    • Stacje-Pogody.pl
  • Typ stacji: Netatmo, wcześniej TFA NEXUS i WS3500
Witamy na forum!
« dnia: 05 Czerwca, 2007, 12:31:08 »
Witamy na forum StacjePogody.waw.pl!

Mamy nadzieję, że używanie forum będzie Ci się podobało. Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy, zawsze możesz zwrócić się do nas po pomoc.

Dziękujemy!
StacjePogody.waw.pl
Pomóż innym, dodaj opinie o swojej stacji pogodowej na stronie Stacje-Pogody.pl
Zobacz także: https://nahulajnogi.pl | https://smartfonki.pl | https://zeroauta.pl

Forum Użytkowników Stacji Pogodowych

Witamy na forum!
« dnia: 05 Czerwca, 2007, 12:31:08 »

Offline jezjacek

  • Stratus
  • ***
  • Wiadomości: 121
  • Otrzymał podziękowań: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Typ stacji: Auriol H13726
Odp: Witamy na forum!
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Grudnia, 2010, 10:39:32 »
Witam.
Właśnie się zarejestrowałem. Jestem nowym posiadaczem stacji z Lidla, ale zawsze chciałem wiedzieć skąd wieje wiatr ;) Miło mi będzie uczestniczyć w tym interesującym forum.
Pozdrawiam

Offline Radomir

  • Cirrus
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Otrzymał podziękowań: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Witamy na forum!
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Grudnia, 2010, 17:10:51 »
Witam.
Mam na imię Grzesiek. Dziś kupiłem stację pogodową Viking WH1090. Mam nadzieję być aktywnym Uczestnikiem i dostarczać ciekawych wiadomości na forum. Pozdrawiam wszystkich.

Offline abyss

  • Cirrus
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Otrzymał podziękowań: 0
  • Typ stacji: WH1080
Odp: Witamy na forum!
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Kwietnia, 2011, 23:25:22 »
Witam koleżanki i kolegów :)

 Od blisko 2 miesięcy jestem użytkownikiem stacji WH1081.
Wiatromierz i róża wiatrów zamocowana nad dachem, jakieś 6.5m nad ziemią, termometr i wilgotnościomierz - tak nisko, jak pozwoliły oryginalne kable - czyli ze 2m niżej.
Ciśnieniomerz po pewnych kalkulacjach i pomiarach wysokości skalibrowany dosyć przyzwoicie - zwykle nie mam żadnej odchyłki od referencyjnego lotniska odległego o ok. 30km. Niestety odczyty temperatury zewnętrznej są fałszowane przez brak prawidłowej skrzynki. Być może kiedyś się szarpnę na zrobienie.
Zwykle pracuję na ubuntu, ale sama stacja jet podwieszona na ścianie i tylko co jakiś czas sczytuję dane (niestety pod Windows). Sporadycznie pod Ubuntu używam  Weather Display (działa) ale nie za bardzo podoba mi się ten soft - nie czyta mi historii danych. Najchętniej odpalił bym coś inaczej - ale o tym w osobnym wątku :)


Offline Marcin

  • Cirrocumulus
  • **
  • Wiadomości: 75
  • Otrzymał podziękowań: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Typ stacji: WH 2080
Odp: Witamy na forum!
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Marca, 2012, 14:58:14 »
Witam.
Mam na imię Marcin i nie mam jeszcze konkretnej stacji. Jedyna jaką mam to na razie zwykły termometr zew/wew firmy Ideenwelt (dostępny w sieci Rossmann). Zdaję sobie sprawę że to nic specjalnego ,ale od dłuższego czasu mam zamiar kupić coś konkretniejszego stąd moja obecność tutaj.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
MP

Offline Lasowy

  • Cirrus
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Otrzymał podziękowań: 0
Odp: Witamy na forum!
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Stycznia, 2020, 20:09:29 »
Witam szanownych Forumowiczów.
Godziny (chyba już nawet dni) spędzone na czytaniu forum i coraz większa chęć posiadania stacji pogodowej to powód do rejestracji. Gratuluję świetnego forum i góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.

Offline felix

  • Cumulonimbus
  • *****
  • Wiadomości: 580
  • Otrzymał podziękowań: 27
  • Płeć: Mężczyzna
    • Awekas
  • Typ stacji: HP1001, HP3001, GW1000, HP2551
Odp: Witamy na forum!
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Stycznia, 2020, 17:22:16 »
Również serdecznie witam na forum.
Wydawało mi się, że przeczytałem prawie wszystko na tym forum, ale jakoś nigdy nie widziałem tego wątku.