Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystajc z forum wyraasz zgod na uywanie cookies. Wicej informacji w regulaminie.
StacjePogody.waw.pl

Autor Wątek: Stacja WS 3600 TechnoLine Problem.  (Przeczytany 6138 razy)

Offline dominik

• Cirrus
  • *
  • Otrzymał podziękowań: 0
Stacja WS 3600 TechnoLine Problem.
« dnia: 07 Grudzień, 2008, 21:10:55 »
 Witam.Posiadam stację WS 3600 TechnoLine.Stacja ta samoczynnie się resetuje(co pewien czas).Słychać krótki sygnał piknięcia,podświetla się wyświetlacz,a stacja resetuje wartości  MIN i MAX oraz wykres tendencji ciśnienia.Drugi problem to w danych o wartości opadów w PC pojawia się błędny zapis np.2706mm co powoduje błąd w statystyce.Czy ktoś miał z tą stacją podobne kłopoty.Proszę o radę.
« Ostatnia zmiana: 07 Grudzień, 2008, 21:18:54 wysłana przez dominik »

Forum Użytkowników Stacji Pogodowych

Stacja WS 3600 TechnoLine Problem.
« dnia: 07 Grudzień, 2008, 21:10:55 »

Offline Parasol

• Administrator
  • Otrzymał podziękowań: 113
    • Smartfonki.pl
Zapraszam do dodawania opinii o swojej stacji pogodowej na stronie:  https://stacje-pogody.pl - Twoja opinia pomoże dokonać właściwego wyboru innym!

Offline led

• Cirrus
  • *
  • Otrzymał podziękowań: 0
Odp: Stacja WS 3600 TechnoLine Problem.
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Styczeń, 2009, 13:04:33 »
Witam!
Miałem i miewam takie same problemy z tą stacją. Moją WS-3600-11 zakłócał głośnik komputerowy stojący obok na biurku. Teraz używam słuchawek, leżą w tej samej odległości co kiedyś głośnik i wciąż mam problemy (dużo rzadziej), ale mniejszego kalibru z wartościami ciśnienia atm. i sumą opadów. Wartości Min.-Max. cisnienia resetuję ręcznie dość często, gorzej z sumą opadów- jeśli pojawi się błąd przywracam właściwą wartość w tabeli. Wykres wygląda kiepsko, bo zmieniam wartość tylko ostatnią (w momencie dostrzeżenia błędu). Na forum jestem pierwszy raz, więc nie zdążyłem zapoznać się jak radzą sobie z podobnymi problemami inni użytkownicy. Musiałem przyjąć do wiadomości, że stacja jest bardzo podatna na zakłócenia elektromagnetyczne. Oczywiście moje problemy z WS-3600 mogą wynikać jeszcze z innych powodów, np. wada fabryczna, ale tego nie jestem w stanie sprawdzić. Oczywiście stacja połączona jest z czujnikami przewodowo, aby ograniczyć za zakłócenia.

Pozdrawiam