Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystajc z forum wyraasz zgod na uywanie cookies. Wicej informacji w regulaminie.
StacjePogody.waw.pl

Autor Wątek: Weather Underground  (Przeczytany 56215 razy)

Offline felix

• Nimbostratus
  • Otrzymał podziękowań: 16
Odp: Weather Underground
« Odpowiedź #150 dnia: 05 Październik, 2019, 09:41:10 »
Pewnie masz podpiętą stację do serwera przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.
Ja przesyłam dane na serwer Wunderground średnio raz w tygodniu, poza tym moja stacja jest zazwyczaj w trybie offline. Więc pewnie to od tego zależy - pomiary aktualne na żywo nie mają "dziur", a pomiary przesyłane z pamięci stacji niestety już je mają.
Tak, moja stacja wysyła dane do pięciu serwisów pogodowych 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.
Twoja stacja czyli EFWS2900 też tak może wysyłać.

Forum Użytkowników Stacji Pogodowych

« Odpowiedź #150 dnia: 05 Październik, 2019, 09:41:10 »

Offline felix

• Nimbostratus
  • Otrzymał podziękowań: 16
« Odpowiedź #151 dnia: 06 Październik, 2019, 22:20:55 »
Pewnie masz podpiętą stację do serwera przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.
Ja przesyłam dane na serwer Wunderground średnio raz w tygodniu, poza tym moja stacja jest zazwyczaj w trybie offline. Więc pewnie to od tego zależy - pomiary aktualne na żywo nie mają "dziur", a pomiary przesyłane z pamięci stacji niestety już je mają.
Tak, moja stacja wysyła dane do pięciu serwisów pogodowych 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.
Twoja stacja czyli EFWS2900 też tak może wysyłać.
Teraz zauważyłem, że masz WH2080 a ta stacja sama nie może wysyłać danych do internetu.