Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystajc z forum wyraasz zgod na uywanie cookies. Wicej informacji w regulaminie.
StacjePogody.waw.pl

Autor Wątek: poszukukuje stacji pogodowej bezprzewodowe ale z zew sondą temp.  (Przeczytany 2569 razy)

Offline Epwaspotter

  • Nimbostratus
  • ****
  • Wiadomości: 259
  • Otrzymał podziękowań: 9
  • Typ stacji: TFA Primus / Technoline ws2800 / Hama EWS 800 / TFA Spectro / i jakieś z biedronki
jak w temacie, poszukuje czegoś prostego typu  Hama EWS-500 z bezprzewodowym czujnikiem temp ale posiadającym sondę na kablu... najlepiej na 868Mhz ale to nie jest priorytet

 TFA EASY GO 672194 ma czujnik z opcją podłączenia sondy, - ale bez tej sondy jest  :-\


« Ostatnia zmiana: 10 Kwietnia, 2013, 10:16:41 wysłana przez Epwaspotter »

Forum Użytkowników Stacji Pogodowych


Offline irek

  • Cirrocumulus
  • **
  • Wiadomości: 63
  • Otrzymał podziękowań: 7
  • Typ stacji: TFA Primus, WS 2300
Odp: poszukukuje stacji pogodowej bezprzewodowe ale z zew sondą temp.
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Kwietnia, 2013, 15:16:32 »
Mój termometr posiadał w opakowaniu dodatkowy przewód. Myślałem, że skoro w instrukcji producenta jest wskazany dodatkowy czujnik w postaci przewodu, to powinien być w każdym opakowaniu. Sprawdziłem oferty i widzę, że jest rozrzut cenowy. Znalazłem dwie, gdzie jest napisane że w zestawie jest czujnik na przewodzie (120zł). Tańsze były 80-90zł

Stacja jest 3-kanałowa, 2 kanały zajmuje czujnik z przewodem a na trzecim kanale jest temperatura z czujnika dodatkowego(zakupiony osobno), który nie miał przewodu.