Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystajc z forum wyraasz zgod na uywanie cookies. Wicej informacji w regulaminie.
StacjePogody.waw.pl

Autor Wątek: Stacja pogody z temp. wilgotnością, ciśnieniem i wyraźnym wyświtlaczem  (Przeczytany 2147 razy)

Offline Adamek2008

  • Cirrus
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Otrzymał podziękowań: 0
Proszę o pomoc szukam stację pogody gdzie wyświetlacz jest wyraźny niezależnie od miejsca z którego patrzymy, gdzie będzie wyświetlać godzinę, temperaturę, ciśnienie, wilgotność. Zakupiłem sencor sws 260 ale jakość wyświetlacza jest straszna i  spowodowała że zacząłem szukać w całym internecie i nic konkretnego w rozsądnej cenie nie mogę znaleźć. Proszę o jakieś propozycje. Najlepszym odpowiednikiem byłby wyświetlacz tego typu: http://www.sencor.pl/zegar-z-wyswietlaczem/sdc-130-wh

Forum Użytkowników Stacji Pogodowych


Offline Rychu_Świbno

  • Cumulonimbus
  • *****
  • Wiadomości: 1037
  • Otrzymał podziękowań: 45
  • Płeć: Mężczyzna
    • Sprawdź pomiary on-line i prognozy w Świbnie przy Ujściu Wisły i centrum Gdańska
  • Typ stacji: HP1001 WiFi & WH2600 IP WiFi & HP1002 WiFi
Zastanów się nad TFA Square Plus_kliknij

Polecam ją od jakiegoś czasu ponieważ ma wiele zalet - w tym dużą dokładność, wielorako prezentowane ciśnienie, prognozę pogody, wschody i zachody słońca oraz fazy księżyca a w szczególnosci bardzo czytelny wyświetlacz LCD- pomimo wielu wyświetlanych parametrów - nie wspomnę o czasowym design-ie  ;)

Można regulować kontrast wyświetlacza - a przecież o to Ci chodzi  ;)

Dokonuje pomiarów prawie w czasie rzeczywistym:
*Wewnętrzna temperatura/wilgotność : co 16 sekund
*Zewnętrzna temperatura/wilgotność : co 4 sekundy
*Ciśnienie atmosferyczne : co 1 minutę .

Gdy kupisz stację_tutaj dostaniesz dwuletnią gwarancję_kliknij

Gdy sprzęt zawiedzie - odbierany jest od Ciebie bezpłatnie przez kuriera i dostajesz zwrot gotówki lub nowy egzemplarz nieodpłatnie i przez nieodpłatnego kuriera - wg Twojego życzenia  ;)

... tak wygląda kompletna rekomendacja "uszyta" pod Twoje oczekiwania  ;)
« Ostatnia zmiana: 20 Lutego, 2017, 23:44:50 wysłana przez Rychu_Świbno »