Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z forum wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji w regulaminie.
StacjePogody.waw.pl

Autor Wątek: CumulusMX modyfikacje  (Przeczytany 183 razy)

Offline Mincek

  • Cirrus
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Otrzymał podziękowań: 0
CumulusMX modyfikacje
« dnia: 03 Lipiec, 2017, 22:24:47 »
Witam, ponieważ mamy plan przeniesienia strony z minipc na malinę, powoli konfiguruję Cumulus`aMX, jednak mam pewne problemy i już mnie szlag trafia z pewnymi rzeczami  :(

1. problem, to spolszczenie, które powinno znajdować się w pliku strings.ini Niestety czy jest ten plik, czy go nie ma, czy jest tam spolszczenie czy nie ma, cały czas mam pewne rzeczy po angielsku (oczywiście plik znajduje się w głównym katalogu CumulusMX na malinie).
2. Wskaźnik ciśnienia, posiada prawie całe tło czerwone, niby w gauges.js pozmieniałem rzeczy, ale to chyba nie wszystko ;/
3. czy jest możliwość (jeśli tak to gdzie) zmiany kolorów w wykresach "trends" ?? taka możliwość była w Cumulusie 1 i bardzo mi to pasowało.

Strona o której mowa znajduje się pod adresem: www.wiatrkadyny.pl/malina (jest jeszcze mocno rozjechana, ale to sobie popoprawiam później, gdyż zapewne będą jeszcze modyfikacje.

Będę bardzo wdzięczny za wszelkie sugestie.

Forum Użytkowników Stacji Pogodowych

CumulusMX modyfikacje
« dnia: 03 Lipiec, 2017, 22:24:47 »