Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystajc z forum wyraasz zgod na uywanie cookies. Wicej informacji w regulaminie.
StacjePogody.waw.pl

Autor Wątek: ws 3600 problem z podłączeniem do kompa na com-->usb u232-p9  (Przeczytany 4012 razy)

Offline rafaloo6

  • Cirrus
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Otrzymał podziękowań: 0
ws 3600 problem z podłączeniem do kompa na com-->usb u232-p9
« dnia: 12 Stycznia, 2010, 20:57:14 »
nie wiem czy ktoś z was miał juz z tym problemy ? ogołnie z trudami zainstalowałem ten port wszystko ładnie pieknie magistrala widzi port jako com 3 aczkolwiek ma problem jak juz próbuje odtworzyc havy weather czy cummulusa w HW jakis wewneytrzny bład c++ w cummulusie po prostu czeka za połaczeniem i sie zawiesza system operacyjny windows 7 pomózcie co da sie zrobic w tej sprawie jakies  pomysły sugestie ?  ???

Forum Użytkowników Stacji Pogodowych

ws 3600 problem z podłączeniem do kompa na com-->usb u232-p9
« dnia: 12 Stycznia, 2010, 20:57:14 »

Offline wawerski

  • Cirrocumulus
  • **
  • Wiadomości: 27
  • Otrzymał podziękowań: 1
    • Stacja Meteo Warszawa Wawer
Odp: ws 3600 problem z podłączeniem do kompa na com-->usb u232-p9
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Stycznia, 2010, 10:10:24 »
nie wiem czy ktoś z was miał juz z tym problemy ? ogołnie z trudami zainstalowałem ten port wszystko ładnie pieknie magistrala widzi port jako com 3 aczkolwiek ma problem jak juz próbuje odtworzyc havy weather czy cummulusa w HW jakis wewneytrzny bład c++ w cummulusie po prostu czeka za połaczeniem i sie zawiesza system operacyjny windows 7 pomózcie co da sie zrobic w tej sprawie jakies  pomysły sugestie ?  ???

A na czym tego chcesz używać ja mam ups podpiętego przez PROLIFIC PL 2303 na kernelu 2.4


dlaczego zablokowałeś ten watek: "Internetowa Baza Naszych stacji"? Hiper tajny pomysł?
Moja stacja: www.stacjameteo.waw.pl WH1080@Linux@Asus

Offline rafaloo6

  • Cirrus
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Otrzymał podziękowań: 0
Odp: ws 3600 problem z podłączeniem do kompa na com-->usb u232-p9
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Stycznia, 2010, 10:49:17 »
A ja mam tak stacja czyli panel podpiety pod przejsciówke U232-P9 z tym akurat juz sobie poradziłem teraz wyniknał kolejny problem po uruchomieniu Heavy Weather-a nie czyta i nie zapisuje do pliku history.dat danych pogodowych. Tak puki co tajny i opatentowany nieo chce zeby od razu było 50 klonów w necie :) pozdrawiam i licze na odp ws tej sprawy danych

Offline wawerski

  • Cirrocumulus
  • **
  • Wiadomości: 27
  • Otrzymał podziękowań: 1
    • Stacja Meteo Warszawa Wawer
Odp: ws 3600 problem z podłączeniem do kompa na com-->usb u232-p9
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Stycznia, 2010, 17:25:32 »
A ta twoja przejściówka działa z czymś innym?
Ja bym najpierw zweryfikował czy ona działa bo jak wywala Winde to pewnie jest cos zle z driverami do przejsciowki. PL 2303 jest dosc popularny i ma sterowniki do wszystkiego, zobacz na jakim chipie to twoje jest i poszukaj w necie.
Moja stacja: www.stacjameteo.waw.pl WH1080@Linux@Asus