Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystajc z forum wyraasz zgod na uywanie cookies. Wicej informacji w regulaminie.
StacjePogody.waw.pl

Autor Wątek: Ustawienia stacji sencor 12500  (Przeczytany 1378 razy)

Offline Rychu_Świbno

  • Cumulonimbus
  • *****
  • Wiadomości: 1037
  • Otrzymał podziękowań: 45
  • Płeć: Mężczyzna
    • Sprawdź pomiary on-line i prognozy w Świbnie przy Ujściu Wisły i centrum Gdańska
  • Typ stacji: HP1001 WiFi & WH2600 IP WiFi & HP1002 WiFi
Odp: Ustawienia stacji sencor 12500
« Odpowiedź #15 dnia: 06 Lutego, 2022, 15:54:10 »
(...) 1. Odczyty i prezentacja danych apka : Meteo Monitor for Personal Weather Stations (PWS)  lub PRO czyli premium za parę pln , polecam premium ,korzystam już z tego kilka lat. Dostęp do wielu wybranych stacji w WU wunderground nie tylko do swojej. Apka nie archiwizuje danych ale świetnie prezentuje te za dobę graficznie i tabelarycznie.
(...)

... do @arnoldos

Chciałem skorygować info jaką podałem - czytaj powyżej wyboldowany tekst - mianowicie Apka Meteo Monitor od jakiegoś czasu - nie wiem od jakiego - jednak przedstawia graficznie i tabelarycznie dane pomiarowe z 1-go lub z 7dmiu dni wstecz do wyboru.  Przy opcji 7dmiu dni widać przy okazji trendy... np jak słonaczko coraz bardziej przypala panele fotowoltaiczne PV  ;)  czy niże targajace drzewami...  ;)  szczególnie ciekawie wyglada siedmiodniowa "róża wiatrów".

Ja korzystam z Meteo Monitor ver. 4.4.2.

... sorry za błąd...
« Ostatnia zmiana: 06 Lutego, 2022, 16:54:18 wysłana przez Rychu_Świbno »

Forum Użytkowników Stacji Pogodowych

Odp: Ustawienia stacji sencor 12500
« Odpowiedź #15 dnia: 06 Lutego, 2022, 15:54:10 »