Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystajc z forum wyraasz zgod na uywanie cookies. Wicej informacji w regulaminie.
StacjePogody.waw.pl

Autor Wątek: WS-9075U-2S brak odczytu tem zewnetrznej  (Przeczytany 3111 razy)

Offline nucek

• Cirrus
  • *
  • Otrzymał podziękowań: 0
WS-9075U-2S brak odczytu tem zewnetrznej
« dnia: 20 Sierpień, 2011, 10:24:21 »
posiadam stacje WS-9075U-2S i po około dwuch latach działania ,przestała stacja pokazywać temperature zewnetrzną.Pomyśląłem ze to baterie  Po wymianie baterii w czujniku nie moze nawiazać połączenia z czujnikiem ,wkładałem baterie wielokrotnie najpierw do czujnika a potem do stacji i odwrotnie ,na wyswietlaczu pojawia mi sie znak ze posiadam 3 czujniki a nie moge go tez przestawic na inną pozycje ,do tej pory nie miałem innych czujników ,niemniej temperatury zewnetrznej nie odczytuje ,cała reszt działa

Forum Użytkowników Stacji Pogodowych

WS-9075U-2S brak odczytu tem zewnetrznej
« dnia: 20 Sierpień, 2011, 10:24:21 »

Offline airbites

• Cirrus
  • *
Odp: WS-9075U-2S brak odczytu tem zewnetrznej
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Sierpień, 2011, 21:38:08 »
Najpierw stacje włączasz i potem włączasz czujnik zewnętrzny i powinno odczytać z czujnika.

Offline nucek

• Cirrus
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Sierpień, 2011, 09:48:47 »
próbowałem i tak i odwrotnie .temperatury zewnetrznej nie podaje ,to tak jakby czujnik sie popsuł ,czy to możliwe?

Offline airbites

• Cirrus
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Sierpień, 2011, 18:35:49 »
A może spróbuj restartować stacje i czujnik jeśli maja przycisk RESET. Nie wiadomo czy czujnik zepsuł sie, moze stacja zepsuła się? trzeba od kogoś pożyczyć czujnik i sprawdzić czy na pewno czujnik?