Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z forum wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji w regulaminie.
StacjePogody.waw.pl

Autor Wątek: Dodatkowy czujnik do Auriol Z29536 badz zamiennik  (Przeczytany 4801 razy)

Offline garf78

• Cirrus
  • *
  • Otrzymał podziękowań: 0
  • Typ stacji: Auriol Z29536
Dodatkowy czujnik do Auriol Z29536 badz zamiennik
« dnia: 16 Styczeń, 2012, 17:18:51 »
Witam
Sluchjacie mam problem padl mi czujnik zew do w/w stacji i nic juz z niego nie bedzie. Szukam nowego, uzywki lub zamiennika, ale za zadne skarby nie moge nic znalesc. Wiem, ze to jest blizniacza stacja z Conrad KW9007, ale nie wiem czy ten czujnik z tej stacji bedzie kompatybilny. Kupilem juz 2 na chybil trafil i same czujnik dzialaja, ale stacja ich niestety nie widzi. MOze ktos wie gdzie mozna dostac czujnik do tego auriola Z29536. Dzieki

Offline wiatromen

• Cumulonimbus
  • Otrzymał podziękowań: 30
    • ikonka GG
    • Aktualne warunki pogodowe ok. Gołdapi
  • Typ stacji: WH 1080 ( Viking ART 02041 ), WS9162 IT, "no name -- market" Bioterm 174320
Odp: Dodatkowy czujnik do Auriol Z29536 badz zamiennik
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Styczeń, 2012, 21:56:48 »
Witam
 MOze ktos wie gdzie mozna dostac czujnik do tego auriola Z29536. Dzieki

A ten czujnik ma jakiś kod, napis, na obudowie lub wew, a co z nim się stało rozbity, "przypalił się "

Offline garf78

• Cirrus
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Styczeń, 2012, 23:18:49 »
A ten czujnik ma jakiś kod, napis, na obudowie lub wew, a co z nim się stało rozbity, "przypalił się "

Oznaczenie na czujniku Auriol IAN 55982. Posiadalem 2 czujniki jeden fiksowal od samego poczatku jak dostawal wilgoci dostawal zwarcie, po kazdej naprawie pare dni i padal (dalej lezy w szafce bo nie mialem juz cierpliwosci :) ). Drugi udalo mi sie dostac przypadkiem jako uzywke z aukcji. Rok byl spokoj, niestety pare dni temu czujnik spotkal sie z gruntem i nic z niego juz nie bedzie i teraz sie mecze w poszukiwaniu czujnika do tej stacji.

Offline Serenator

• Moderator
  • Otrzymał podziękowań: 49
  • [VIP]
  • Typ stacji: GT-WS-03
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Styczeń, 2012, 07:49:16 »
Jeśli AURIOL, to stacja była kupiona w Lidlu. Zobacz w instrukcji obsługi, na ostatniej stronie powinien być podany adres serwisu. Można zadzwonić lub wysłać maila z zapytaniem o nowy czujnik. Nie powinno być z tym kłopotu.

Offline garf78

• Cirrus
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 31 Styczeń, 2012, 10:29:43 »
Witam
Wlasnie znalalzem instrukcje obslugi ale za zadne skarby nie ma tam nic na temat serwisu. Moglby mi ktos podac jakies namiary na adres serwisu sprzetu Auriola? Dzieki :)

Offline Serenator

• Moderator
  • Otrzymał podziękowań: 49
  • [VIP]
  • Typ stacji: GT-WS-03
« Odpowiedź #5 dnia: 31 Styczeń, 2012, 10:53:30 »
Witam
Wlasnie znalalzem instrukcje obslugi ale za zadne skarby nie ma tam nic na temat serwisu. Moglby mi ktos podac jakies namiary na adres serwisu sprzetu Auriola? Dzieki :)

Zapytanie o dodatkowe czujniki do stacji AURIOL wyślij na e-mail: shop@inter-quartz.de
Preferowany język to niemiecki ale można też napisać po angielsku  :)  Koszt jednego czujnika to ok. 5 € + VAT i koszt wysyłki.
« Ostatnia zmiana: 31 Styczeń, 2012, 13:09:18 wysłana przez Serenator »